Facom 192A.16CPE univerzalno kliješta za bočno rezanje
Kataloški br:
Oznaka:
192A.16CPE
Oznaka:
192A.16CPE
Main product image
1/2
Izdvojeno & Detalji
  • Bočni rezač 160 mm CPE
  • Promjer rezanja: max 2,0 mm
  • Sila rezanja 210 kg/mm²
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Proizvođač-br. dijela192A.16CPE
Podruĉje primjeneuniverzalno
Kapacitet rezanja (maks.)2 mm
Težina200 g
Vrsta proizvodakliješta za bočno rezanje
Opis
Opis
Novi profil čeljusti za duži vijek trajanja i veće područje rezanja
Rezni rubovi koji osiguravaju čist rez na bilo kojoj vrsti žice: mekana žica, moderni materijali i piano žica prema sljedećim dimenzijama:- 192A.16CPE: 2,0 mm 210 kg/mm²
Geometrija značajno smanjuje silu rezanja zahvaljujući pomaknutoj osi i posebnom profilu rezanja
Posebno izdržljiva, indukcijski kaljena legura ugljičnog čelika laka za rezanje
Ergonomski dvomaterijalni poklopci otporni na kemikalije sa: - Povratnom oprugom - Potpornim prstenom (državni prsten povećava nazivnu duljinu za 10 mm)
Izvedba: kromirano, otporno na koroziju
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
Nema izvedbe
Opseg isporuke
  • 1x bočni rezač 160 mm CPE