Facom PWF250CPEPB ključ s kliještima 58 mm 250 mm
Kataloški br:
Oznaka:
PWF250CPEPB
Oznaka:
PWF250CPEPB
EAN:
Rasprodano
Main product image
1/2
Izdvojeno & Detalji
  • Klješta ključ 250 mm CPE serije
  • 20 različitih postavki do max 58 mm
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Vrsta proizvodaključ s kliještima
Proizvođač-br. dijelaPWF250CPEPB
Stezni raspon (maks.)58 mm
Dužina250 mm
Težina560 g
Opis
Opis
Paralelne čeljusti za rad poput ključa
Gravirane milimetarske postavke
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
  • Mehanizam kuta od 7° sprječava klizanje
  • Dizajn profila od 16,8 mm za rad u uskim prostorima