FASSA-230V Eltako aktuator prebacivanja
- Kataloški br:
- Oznaka:
- EAN:
- Kataloški br:
- Oznaka:
- EAN:
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Izdvojeno & Detalji
Nema značajki
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Serija | Eltako |
| Vrsta zaštite | IP44 |
| Snaga | 2300 W |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Razmjena podataka | dvosmjeran (dvo) |
| Bazna stanica | nije potrebno, neobavezno za daljinski pristup |
| Prebacivanje struje (maks.) | 16 A |
| Mounting method | Socket outlet |
| Rated current | 16 A |
| Output power | 2300 W |
| Rated operating voltage | 230-230 V |
| Bus system KNX | FALSE |
| Bus system radio frequent | TRUE |
| Bus system Powernet | FALSE |
| Max. switching power | 2300 W |
| With bus connection | TRUE |
| Max. number of switching contacts | 1 |
| Max. switching current | 16 A |
| Other bus systems | None |
| Bus system LON | FALSE |
| Suitable for C-load | TRUE |
| Different phases connectable | FALSE |
| Local operation/hand operation | TRUE |
| Degree of protection (IP) | IP44 |
| With LED indication | TRUE |
| Modular expandability | FALSE |
| Bus system KNX radio | FALSE |
| Radio frequent bidirectional | TRUE |
| Bus module detachable | FALSE |
| Max. switching power LED | 400 |
| Vrsta proizvoda | aktuator prebacivanja |
Opis
Opis
Bežični aktivator vanjske utičnice. 1 NO kontakt bez potencijala 16A/250V AC, 230V LED žarulje i ESL do 400 watta, žarulje sa žarnom niti 2300 watta. 116x56x46mm (dimenzije bez konektora), crne boje. Prikladno za unutarnju i vanjsku upotrebu, IP44 (otporan na prskanje). Moguće je uključiti šifrirani radio, dvosmjerni radio i repetitor. Gubitak u stanju pripravnosti samo 0,4 vata. Aktuator pametne kuće. Adapterski utikač za njemačku sigurnosnu utičnicu. S povećanom zaštitom od kontakta. Napon napajanja i sklopke 230V. Prebacivanje kontakata pri prelasku nule. Bistabilni relej, tako da nema gubitka snage svitka čak i kada je uključen i nema zagrijavanja kao rezultat. Nakon uključivanja pričekajte kratku automatsku sinkronizaciju prije uključivanja uključenog potrošača. Ako opskrbni napon nestane, status prekidanja se zadržava. Kada se napon napajanja vrati, on se isključuje na definiran način.