FD2G71L-230V Eltako DALI Gateway
- Kataloški br:
- Oznaka:
- EAN:
- Kataloški br:
- Oznaka:
- EAN:
Tehničke specifikacije
| Serija | Eltako |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Radni napon | 230 V/AC |
| Razmjena podataka | dvosmjeran (dvo) |
| Bazna stanica | nije potrebno, neobavezno za daljinski pristup |
| Mounting method | Other |
| Model | Multiple interface |
| Voltage type | AC |
| Power consumption | 2 W |
| Bus system KNX | FALSE |
| Bus system radio frequency | TRUE |
| Bus system Powernet | FALSE |
| Other bus systems | Other |
| Bus system LON | FALSE |
| Demounting protection | FALSE |
| Radio interface | FALSE |
| IR interface | FALSE |
| Protocol | Other |
| Provider dependent | FALSE |
| Updateable | FALSE |
| Visualization | FALSE |
| Web-Server | FALSE |
| Operating voltage | 230-230 V |
| Degree of protection (IP) | IP20 |
| With LED indication | TRUE |
| Bus system KNX-RF (Radio Frequency) | FALSE |
| Radio frequency bidirectional | TRUE |
| Vrsta proizvoda | DALI Gateway |
Opis
Opis
Radio DALI2 gateway, dvosmjerni. Gubitak u stanju mirovanja 2 vata. Ugradnja, na primjer, u spuštene stropove i rasvjetna tijela. Duljina 252 mm, širina 46 mm i visina 31 mm. S rasterećenjem kabela. Napon napajanja 230V na terminalima N i L. 16V DC/130mA osiguran je na DALI +/- terminalima za do 64 DALI uređaja. FDG71L pristupnik kontrolira DALI uređaje s EnOcean radio odašiljačima. Grupe 0-15 mogu se kontrolirati i također se može poslati naredba za emitiranje. Osim toga, DALI scene 0-15 mogu se kontrolirati. DALI instalacije koje se trebaju potpuno kontrolirati s FDG71L stoga moraju biti konfigurirane u grupama 0-15. FGD71L interno pohranjuje vrijednost zatamnjenja za svaku od grupa 0-15 i daje tu vrijednost kao povratnu informaciju. Generiraju se isti povratni telegrami kao kod FUD71. Povratne informacije s adresa uređaja odgovaraju uzlaznim redoslijedom vrijednostima zatamnjenja DALI grupa 0-15. Povratni signali mogu se prebacivati pojedinačno za svaku grupu od telegrama vrijednosti zatamnjenja (%) do telegrama tipke (uključeno/isključeno) pomoću PCT14. To znači da se pogonima može upravljati pomoću povratnih signala. FDG71L obavlja funkcije DALI mastera i DALI napajanja. Pažnja: Bežične tipke uvijek zahtijevaju dvostruki klik kada ih ručno učitavate u FDG71L! Uz CLR, dovoljan je jedan klik. Gumb za usmjeravanje ili univerzalni gumb s istim ID-om i istim gumbom ne može se podučavati više puta u različitim grupama. Uvijek se primjenjuje zadnja odabrana grupa. Gumb stoga može prebaciti samo jednu grupu ili, kod emitiranja, sve grupe. Također se može programirati jedan sustav podnog grijanja po grupi. Kada se uči ručno, ovo uvijek radi bez obzira na svjetlinu. S PCT14 također možete postaviti prag svjetline. Za podno grijanje svih grupa, vrijeme odgode za isključivanje nakon nepomicanja može se postaviti zajedno u minutama (1..60). Zadano je 3 minute.