FD62NP-230V Eltako aktuator za zatamnjivanje podžbukna
- Kataloški br:
- Oznaka:
- EAN:
- Kataloški br:
- Oznaka:
- EAN:
Tehničke specifikacije
| Serija | Eltako |
| Radni napon | 230 V/AC |
| Vrsta montaže | podžbukna |
| Frekvencija | 868 MHz |
| Bazna stanica | nije potrebno, neobavezno za daljinski pristup |
| Vrsta proizvoda | aktuator za zatamnjivanje |
Opis
Opis
Bežični univerzalni regulator svjetla bez N priključka. LED svjetiljke s mogućnošću prigušivanja od 230 V u načinu zadnjeg ruba do 200 W ili u načinu prednjeg ruba do 40 W, ovisno o uvjetima ventilacije. Minimalno opterećenje za kontrolu faze zadnjeg ruba 20W, ili za kontrolu faze prednjeg ruba 8W. S MOSFET-om snage. 230V žarulje sa žarnom niti i halogene žarulje do 200W, ovisno o uvjetima ventilacije. Nema induktivnih (namotanih) transformatora. S funkcijom dječje sobe i odgode. Gubitak u stanju pripravnosti samo 0,6 vata. Za podžbuknu montažu. 49x51 mm, dubina 20 mm. Priključne stezaljke su utične stezaljke za presjeke vodiča od 0,2 mm² do 2,5 mm². Korištenjem praktične tehnologije dodirivanja, do 32 univerzalna bežična gumba, bežični gumbi za smjer, bežični središnji kontrolni gumbi i senzori pokreta mogu se naučiti. Dvosmjerni radio se može aktivirati. Prekidač prijelaska nule s soft-on i soft-off za zaštitu svjetiljke. Lokalni napon napajanja, sklopke i upravljanja 230V. Postavljena razina svjetline ostaje spremljena kada se isključi (memorija). U slučaju nestanka opskrbnog napona uređaj se isključuje na definiran način. Automatska elektronička zaštita od preopterećenja i isključivanje od previsoke temperature. Uz radio upravljački ulaz preko unutarnje antene, ovim radio aktuatorom se također može upravljati lokalno pomoću konvencionalnog 230V upravljačkog gumba koji se može montirati ispred njega. Struja tinjalice nije dopuštena.