FDH62NP-230V Eltako radijski bežična kontrola nape podžbukna
Tehničke specifikacije
SerijaEltako
Radni napon230 V/AC
Vrsta montažepodžbukna
Prijenos podataka (Smart Home)radijski
Frekvencija868 MHz
Bazna stanicanije potrebno, neobavezno za daljinski pristup
Mounting methodFlush-mounted
ColourBlue
Halogen freeTRUE
Surface protectionOther
Current supply230 V AC
Number of relays1
Suitable for switchFALSE
Suitable for pulse buttonTRUE
Suitable for dimmerFALSE
Suitable for roller shutter switchFALSE
Material qualityThermoplastic
MaterialPlastic
Type of fasteningOther
Rolling code systemFALSE
Number of commands32
Radio frequency868 MHz
In housingTRUE
In tube base housingFALSE
Printed circuit board/moduleFALSE
Push button modeTRUE
Switching modeTRUE
With manual radio transmitterFALSE
With radio coding deviceFALSE
With radio controlled push buttonFALSE
Suitable for venetian-/roller shutter switchFALSE
Suitable for venetian shutter switchFALSE
TransparentFALSE
Surface finishingMatt
Suitable for degree of protection (IP)IP20
IFTTT support availableFALSE
Compatible with Apple HomeKitFALSE
Compatible with Google AssistantFALSE
Compatible with Amazon AlexaFALSE
Vrsta proizvodabežična kontrola nape
Opis
Opis
Bežični pokretač za upravljanje aspiratorom. 1 normalno otvoreni kontakt, bez potencijala, 10A/250V AC. Gubitak u stanju pripravnosti samo 0,4 vata. Za podžbuknu montažu. 49x51 mm, dubina 20 mm. Priključne stezaljke su utične stezaljke za presjeke vodiča od 0,2 mm² do 2,5 mm². Uz praktičnu tehnologiju dodirivanja, do 32 bežične univerzalne tipke i bežični prozorski kontakti mogu se naučiti. Dopušteni su samo senzori koji javljaju da je prozor stvarno otvoren ili nagnut. U protivnom postoji opasnost od trovanja! Bežični prozorski kontakti FTKB, FFKB, FTK, FFG7B, FTKE, FFTE i mTronic mogu se programirati u FDH62NP-230V. Dvosmjerni radio se može aktivirati. Lokalni napon napajanja, sklopke i upravljanja 230V. Prebacivanje kontakata pri prelasku nule. Bistabilni relej, tako da nema gubitka snage svitka niti zagrijavanja čak i kada je uključen. Nakon ugradnje pričekajte automatsku kratku sinkronizaciju prije spajanja uključenog potrošača na mrežu. Ako opskrbni napon nestane, uklopno stanje se zadržava. Kada se napon napajanja vrati, uređaj se isključuje na definiran način. Napa se može uključiti samo kada je prozor otvoren. Ako je prozor zatvoren, relej se isključuje. Način učenja može se zaključati, otključati ili se sadržaj memorije može izbrisati pomoću radio gumba ili lokalnog konvencionalnog 230V upravljačkog gumba (struja žarulje nije dopuštena).