Fein 92604339010 punjač baterija za alat
- Kataloški br:
- 3443412 - 62
- EAN:
- 4.01459E+12
- Kataloški br:
- 3443412 - 62
- EAN:
- 4.01459E+12
Fein 92604339010 punjač baterija za alat
415.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
415.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Kratko vrijeme punjenja zahvaljujući visokoj struji punjenja od 16 ampera, načinu punjenja Power Boost, aktivnom hlađenju zrakom i upravljanju punjenjem kontroliranim procesom. S indikatorom razine napunjenosti i uređajem za montažu na zid. Za sve akumulatorske pakete s AMPShare ili Bosch Professional 18 V sučeljem za akumulator. Vrijeme punjenja (80% maksimalnog kapaciteta): GBA 18 V 2,0 Ah: 15 min., GBA 18 V 4,0 Ah: 16 min., GBA 18 V 5,0 Ah: 20 min., ProCORE 18 V 4,0 Ah: 32 min., ProCORE 18 V 8,0 Ah: 32 min., ProCORE 18 V 12,0 Ah: 36 min.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | punjač baterija za alat |
| Tip | 92604339010 |
| Ponovno punjenje | da |
| Veličina | poseban akumulator |
| Visina | 280 mm |
| Širina | 132 mm |
| Dužina | 200 mm |
| dim. | (D x Š x V) 200 x 132 x 280 mm |
Opis
Opis
Kratko vrijeme punjenja zahvaljujući visokoj struji punjenja od 16 ampera, načinu punjenja Power Boost, aktivnom hlađenju zrakom i upravljanju punjenjem kontroliranim procesom. S indikatorom razine napunjenosti i uređajem za montažu na zid. Za sve akumulatorske pakete s AMPShare ili Bosch Professional 18 V sučeljem za akumulator. Vrijeme punjenja (80% maksimalnog kapaciteta): GBA 18 V 2,0 Ah: 15 min., GBA 18 V 4,0 Ah: 16 min., GBA 18 V 5,0 Ah: 20 min., ProCORE 18 V 4,0 Ah: 32 min., ProCORE 18 V 8,0 Ah: 32 min., ProCORE 18 V 12,0 Ah: 36 min.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- 1 brzi punjač GAL 18 V-160 AS
Komentar
Partner saveza za baterije AMPShare
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.