Fein 92604343020 električni alaT-akumulator 18 V 12 Ah Li-Ion
- Kataloški br:
- 3443411 - 62
- Oznaka:
- 92604343020
- EAN:
- 4014586896922
- Kataloški br:
- 3443411 - 62
- Oznaka:
- 92604343020
- EAN:
- 4014586896922
Fein 92604343020 električni alaT-akumulator 18 V 12 Ah Li-Ion
825.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
825.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- ProCORE Li-ionska baterija s visokosnažnim ćelijama, indikatorom razine napunjenosti i elektroničkom zaštitom ćelija (ECP). ECP štiti bateriju od preopterećenja, pregrijavanja i dubokog pražnjenja. COOLPACK 2.0 tehnologija omogućuje 135% dulji vijek trajanja baterije u usporedbi s baterijama bez COOLPACK tehnologije, što omogućuje dulje vrijeme rada. Kompatibilan sa svim 18V akumulatorskim alatima s AMPShare ili Bosch Professional 18V baterijskim sučeljem.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | električni alaT-akumulator |
| Napon akumulatora | 18 V |
| Tip | 92604343020 |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 12 Ah |
| Tehnologija | Li-Ion |
| Ponovno punjenje | da |
| Veličina | poseban akumulator |
| Visina | 100 mm |
| Širina | 80 mm |
| Dužina | 120 mm |
| Težina | 1.350 |
| dim. | (D x Š x V) 120 x 80 x 100 mm |
Opis
Opis
ProCORE Li-ionska baterija s visokosnažnim ćelijama, indikatorom razine napunjenosti i elektroničkom zaštitom ćelija (ECP). ECP štiti bateriju od preopterećenja, pregrijavanja i dubokog pražnjenja. COOLPACK 2.0 tehnologija omogućuje 135% dulji vijek trajanja baterije u usporedbi s baterijama bez COOLPACK tehnologije, što omogućuje dulje vrijeme rada. Kompatibilan sa svim 18V akumulatorskim alatima s AMPShare ili Bosch Professional 18V baterijskim sučeljem.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- 1 ProCORE litij-ionska baterija
Komentar
Partner saveza za baterije AMPShare
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.