Fein 99100000835 akumulatorski zračni pištolj, akumulatorska bušilica 18 V Broj uključenih baterija 0 Li-Ion
- Kataloški br:
- 3443414 - 62
- Oznaka:
- 99100000835
- EAN:
- 4014586976242
- Kataloški br:
- 3443414 - 62
- Oznaka:
- 99100000835
- EAN:
- 4014586976242
Fein 99100000835 akumulatorski zračni pištolj, akumulatorska bušilica 18 V Broj uključenih baterija 0 Li-Ion
1,435.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,435.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 18 V/Li-Ion-Akumulator
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | akumulatorski zračni pištolj |
| Napon | 18 V |
| Tehnologija | Li-Ion |
| Broj uključenih baterija | 0 |
| Težina | 5017 g |
| Težina, napomena | cijelo |
| Širina | 230 mm |
| Visina | 105 mm |
| Dužina | 235 mm |
| dim. | (D x Š x V) 235 x 230 x 105 mm |
Opis
Opis
Akumulatorska bušilica-odvijač ASCM 18 QSW AS: Potpuno metalni mjenjač s 4 stupnja prijenosa za optimalne brzine rezanja za bušenje u metalu i samobušeće vijke do 6 mm. Najveća raznolikost primjena s FEIN QuickIN sustavom. Radite brže u metalu i drvetu samo s jednim alatom. | UDARNI ODVIJAČ ASCD 18-200 W4 AS: Motor bez četkica s 30% većom učinkovitošću i dugim vijekom trajanja. Držač alata s šesterokutnim utičnim ključem od 1/4'' za držanje bitova i nasadnih ključeva. 10% veći okretni moment pri obrnutom smjeru vrtnje za odvrtanje izuzetno zategnutih vijaka. | Maksimalni napredak pri radu s AMPShare 18 V ProCORE baterijama: COOLPACK 2.0 tehnologija osigurava 135% dulji vijek trajanja baterije. Najsuvremenija tehnologija ćelija i inteligentno upravljanje baterijama pružaju 87% više snage od konvencionalnih baterija. Elektronička zaštita ćelija (ECP) štiti bateriju od preopterećenja, pregrijavanja i dubokog pražnjenja. | Kompatibilno s Bosch Professional 18 V baterijama od 2008. i AMPShare baterijama. | Ponesite ga bilo gdje i držite sve pri ruci u praktičnoj najlonskoj torbi.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- 1 akumulatorski udarni odvijač ASCD 18-200 W4 AS|1 akumulatorska bušilica-odvijač ASCM 18 QSW AS uključujući QuickIN steznu glavu 120 Nm|1 najlonska torba
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)
- Dodatni (1)