Fein AHKS 18-57 AS akumulatorska kružna pila bez baterije, bez punjača 18 V
- Kataloški br:
- 3594896 - 62
- Oznaka:
- 99100001560
- EAN:
- 4014586986388
- Kataloški br:
- 3594896 - 62
- Oznaka:
- 99100001560
- EAN:
- 4014586986388
Fein AHKS 18-57 AS akumulatorska kružna pila bez baterije, bez punjača 18 V
1,015.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,015.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 18 V
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | akumulatorska kružna pila |
| Određene značajke | bez baterije bez punjača |
| Promjer lista pile | 150 mm |
| Baterijski napon | 18 V |
| Dubina rezanja (maks.) | 57 mm |
| Težina | 3.05 kg |
| Težina, napomena | bez punjive baterije |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Tehnologija | Li-Ion |
| Broj okretaja u praznom hodu | 1 300 - 2 800 min⁻¹ |
Opis
Opis
Visokoučinkovita akumulatorska kružna pila za metal za brze i precizne hladne rezove lima, cijevi i profila do dubine rezanja od 57 mm.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- Instaliran 1 spremnik za sakupljanje strugotine
- 1 imbus ključ 5 mm
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (12)
- Dodatni (2)