Fein ASCD 18-200 W4 AS SET 5Ah 71151162000 akumulatorski zračni pištolj 210 Nm 18 V Broj uključenih baterija 2 5 Ah Li-I
- Kataloški br:
- 3323869 - 62
- Oznaka:
- 71151162000
- EAN:
- 4014586900773
- Kataloški br:
- 3323869 - 62
- Oznaka:
- 71151162000
- EAN:
- 4014586900773
Fein ASCD 18-200 W4 AS SET 5Ah 71151162000 akumulatorski zračni pištolj 210 Nm 18 V Broj uključenih baterija 2 5 Ah Li-I
1,800.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,800.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 18 V/5 Ah;Li-Ion-AkumulatorOkretni moment (maks.) (detalji) 210 Nm;Faze okretnog momenta 6
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | akumulatorski zračni pištolj |
| Napon | 18 V |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 5 Ah |
| Tehnologija | Li-Ion |
| Broj uključenih baterija | 2 |
| Broj okretaja praznog hoda (detalji) | 0 - 1500 (prikaz, stručni). U/min |
| Maks. okretni moment | 210 Nm |
| Faze okretnog momenta | 6 |
| Broj udara | 0 - 3000 (prikaz, stručni). /min |
| Držač alata | 1/4 "(6,3 mm) kvadratna glava |
| Težina | 1.20 kg |
Opis
Opis
Akumulatorski udarni ključ|ASCD 18-200 W4 AS Set 5 Ah|Do max 210 Nm s motorom bez četkica i podešavanjem momenta u 6 razina. Za univerzalne vijčane spojeve uključujući samobušeće vijke.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Za iznimno precizan rad: ASCD 18-200 W4 AS s elektroničkim podešavanjem zakretnog momenta sa 6 razina sprječava otkidanje glava vijaka.
- Motor bez četkica s 30% većom učinkovitošću i dugim vijekom trajanja.
- 1/4'' šesterokutni držač alata za držanje bitova i umetaka nasadnog ključa.
- 10% veći okretni moment u rotaciji u smjeru suprotnom od kazaljke na satu za otpuštanje izuzetno čvrstih vijaka.
- Robusna udarna oprema od punog metala.
- Zaštita od dodira na glavi mjenjača.
- Kompaktna građa
- 850 vijčanih spojeva (M18) s jednim punjenjem baterije (GBA 18 V 5 Ah).
- Ergonomsko i fleksibilno rukovanje zahvaljujući držačima bitova i remena pričvršćenim sa strane.
- Kompatibilan s Bosch Professional 18 V baterijama od 2008. i AMPShare baterijama.
- Maksimalni napredak u radu s AMPShare 18 V ProCORE baterijama: COOLPACK 2.0 tehnologija osigurava 135% dulje trajanje baterije. Najsuvremenija tehnologija ćelija i inteligentno upravljanje baterijama osiguravaju 87% više performansi od konvencionalnih baterija. "Electronic Cell Protection" ECP štiti bateriju od preopterećenja, pregrijavanja i dubokog pražnjenja.
- Dobro opremljen za svaku primjenu. Mobilni rad sa L-BOXX sustavom.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.