Fein CG 10-125 72229360000 kutna brusilica 125 mm 1000 W
- Kataloški br:
- 3397110 - 62
- Oznaka:
- 72229360000
- EAN:
- 4014586901503
- Kataloški br:
- 3397110 - 62
- Oznaka:
- 72229360000
- EAN:
- 4014586901503
Fein CG 10-125 72229360000 kutna brusilica 125 mm 1000 W
470.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
470.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 1000 W
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kutna brusilica |
| Snaga | 1000 W |
| Promjer ploče | 125 mm |
| Duljina kabela | 4 m |
| Radni napon | 230 V |
| Navoj osovine | M14 |
| Težina | 2100 g |
| Broj okretaja u praznom hodu | 11000 U/min |
Opis
Opis
Praktična kompaktna kutna brusilica od 1000 W za skidanje ivica, brušenje i rezanje. Robusni motor za svakodnevnu upotrebu. Zahvaljujući uskom kućištu zupčanika. Visoka sposobnost hlađenja motora. Brza zatezna matica zahvaljujući snažnom motoru.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- CG 10-125
- Zaštitna hauba
- Zaštitna navlaka za odvajanje
- Matica za brzo otpuštanje bez alata
- Ručka
- Ključ
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)