Fein CG 7-125 72250460000 kutna brusilica 125 mm 760 W
- Kataloški br:
- 3397111 - 62
- Oznaka:
- 72250460000
- EAN:
- 4068708005020
- Kataloški br:
- 3397111 - 62
- Oznaka:
- 72250460000
- EAN:
- 4068708005020
Fein CG 7-125 72250460000 kutna brusilica 125 mm 760 W
340.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
340.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 760 W
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kutna brusilica |
| Snaga | 760 W |
| Promjer ploče | 125 mm |
| Duljina kabela | 4 m |
| Radni napon | 230 V |
| Navoj osovine | M14 |
| Težina | 1800 g |
| Broj okretaja u praznom hodu | 12000 U/min |
Opis
Opis
Praktična kompaktna kutna brusilica od 750 W za lagane primjene brušenja i rezanja. Savršena ergonomija zahvaljujući bočnom kliznom prekidaču. Mala težina osigurava rad bez zamaranja u koracima od 90° za maksimalnu robusnost i izdržljivost, kao i povećanu sigurnost zahvaljujući integriranoj zaštiti od ponovnog pokretanja.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- CG7-125
- zaštitna šipka
- Zaštitna navlaka za odvajanje
- Par prirubnica
- Ručka
- Ključ
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)