Fein CG17-125 72229060230 kutna brusilica 125 mm 1700 W
- Kataloški br:
- 3308162 - 62
- Oznaka:
- 72229060230
- EAN:
- 4014586900346
- Kataloški br:
- 3308162 - 62
- Oznaka:
- 72229060230
- EAN:
- 4014586900346
Fein CG17-125 72229060230 kutna brusilica 125 mm 1700 W
815.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
815.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 1700 W
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kutna brusilica |
| Snaga | 1700 W |
| Promjer ploče | 125 mm |
| Duljina kabela | 4 m |
| Radni napon | 230 V |
| Navoj osovine | M14 |
| Težina | 2400 g |
| Broj okretaja u praznom hodu | 11500 U/min |
Opis
Opis
Zahvaljujući snažnom motoru od 700 W i znatno manjem obujmu ručke od 195 mm, moguć je brži i udobniji rad na gradilištima iu metalskim radionicama. Novi koncept hlađenja s ventilacijskim otvorima i uklonjivim filtrom za zaštitu od prašine osiguravaju duži vijek trajanja stroja, čak i u ekstremnim okruženjima. Sigurnosne značajke kao što su nadzor povratnog trzaja, meki start, zaštita od ponovnog pokretanja, zaštita od preopterećenja i antivibracijska ručka osiguravaju opsežnu zaštitu korisnika. Robusni motor za svakodnevnu upotrebu. Dugotrajan zahvaljujući zaštiti od preopterećenja i dugom vijeku trajanja karbonskih četkica. Brz rad zahvaljujući snažnom motoru. Glava zupčanika može se rotirati za 90° za širok raspon primjena. Brza izmjena abraziva bez alata: standardno uključena matica za brzo otpuštanje. Visoka sposobnost preopterećenja zahvaljujući izravnom hlađenju motora.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Meki start
- Ponovno pokretanje zaštite
- Praćenje blokada
- Elektronička zaštita od preopterećenja
- Elektronički predodabir brzine
- Kontrola povratnog udarca
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)