Fenix Light FET6-Blau T6 Penlight pogon na punjivu bateriju LED plava boja
- Kataloški br:
- 3369208 - 62
- Oznaka:
- FET6-Blau
- EAN:
- 6942870309095
- Kataloški br:
- 3369208 - 62
- Oznaka:
- FET6-Blau
- EAN:
- 6942870309095
Fenix Light FET6-Blau T6 Penlight pogon na punjivu bateriju LED plava boja
170.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
170.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Penlight |
| Napajanje | pogon na punjivu bateriju |
| Vrsta | LED |
| Svjetlosni tok (visok) | 80 lm |
| Svjetlosna snaga (srednja) | 20 lm |
| Svjetlosna snaga (min.) | 1 lm |
| Svjetlosni domet (maks.) | 18 m |
| Raspon osvjetljenja (srednji) | 12 m |
| Raspon osvjetljenja (niski) | 5 m |
| Trajanje svijetljenja (maks.) | 40 min |
| Trajanje svjetlosti (srednje) | 2.5 h |
| Trajanje svjetlosti (nisko) | 26 h |
| Boja | plava boja |
| Materijal | aluminij |
| Težina | 33 g |
Opis
Opis
Fenix T6 je neophodan. Kombinira svjetiljku i olovku u jednom.
Fenix T6 je višenamjenska taktička olovka za samoobranu. Njegova maksimalna svjetlina doseže 80 lumena, a puni se putem USB Type-C kabela za punjenje.
Opremljen Schmidt uloškom 635M ISO 12757-D2, D1 u crnoj boji, pisanje je izuzetno jednostavno.
Više volite pisati plavom tintom? Također možete naručiti odgovarajuće plavo punjenje, broj artikla: SchmidtS635M
Ovaj tekst je strojno preveden.
Fenix T6 je višenamjenska taktička olovka za samoobranu. Njegova maksimalna svjetlina doseže 80 lumena, a puni se putem USB Type-C kabela za punjenje.
Opremljen Schmidt uloškom 635M ISO 12757-D2, D1 u crnoj boji, pisanje je izuzetno jednostavno.
Više volite pisati plavom tintom? Također možete naručiti odgovarajuće plavo punjenje, broj artikla: SchmidtS635M
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Maksimalna svjetlina 80 lumena
- Maksimalni domet 18 metara
- MATCH CA18 LED s vijekom trajanja od 50.000 sati
- Temperatura boje cca. 6500 K (Kelvin)
- Schmidt Refill 635M ISO 12757-D2, D1 u crnoj boji
- Baterija: ugrađena Li-polimer baterija od 100 mAh
- Ugrađena litij-polimerska baterija od 100 mAh
- USB Type-C priključak za punjenje
- Izrađeno od aluminija A6061-T6
- Premium tip HAIII tvrdo anodizirana antiabrazivna završna obrada
- Otvarač prozora od cirkonijevih perli
Opseg isporuke
- Kemijska olovka Fenix T6
- USB Type-C kabel za punjenje
- Zamjenski O-prsten
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)