Fenix Light HM23 V2.0 LED svjetiljka za glavu baterijski pogon FEHM23V2
- Kataloški br:
- 3369328 - 62
- Oznaka:
- FEHM23V2
- EAN:
- 6942870311197
- Kataloški br:
- 3369328 - 62
- Oznaka:
- FEHM23V2
- EAN:
- 6942870311197
Fenix Light HM23 V2.0 LED svjetiljka za glavu baterijski pogon FEHM23V2
155.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
155.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | svjetiljka za glavu |
| Vrsta | LED |
| Napajanje | baterijski pogon |
| Boja | crna |
| Težina | 86.3 g |
| dim. | (D x Š x V) 73.6 x 36 x 30 mm |
| Broj žarulja | 1 |
| Trajanje svijetljenja (maks.) | 6 h |
| Trajanje svjetlosti (nisko) | 100 h |
| Trajanje svjetlosti (srednje) | 14 h |
| Svjetlosni domet (maks.) | 88 m |
| Raspon osvjetljenja (niski) | 8 m |
| Raspon osvjetljenja (srednji) | 34 m |
| Širina | 36 mm |
| Visina | 30 mm |
| Dužina | 73.6 mm |
| Gustoća vode | da |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)