Fenix Light HM50R V2.0 LED svjetiljka za glavu pogon na punjivu bateriju 700 lm FEHM50RV2
- Kataloški br:
- 3369240 - 62
- Oznaka:
- FEHM50RV2
- EAN:
- 6942870307992
- Kataloški br:
- 3369240 - 62
- Oznaka:
- FEHM50RV2
- EAN:
- 6942870307992
Fenix Light HM50R V2.0 LED svjetiljka za glavu pogon na punjivu bateriju 700 lm FEHM50RV2
240.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
240.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Svjetlosni tok (područje) | 500 lm - 999.9 lm |
| Vrsta proizvoda | svjetiljka za glavu |
| Vrsta | LED |
| Napajanje | pogon na punjivu bateriju |
| Boja | crna |
| Težina | 78 g |
| dim. | (D x Š x V) 64 x 36 x 32 mm |
| Broj žarulja | 1 |
| Trajanje svijetljenja (maks.) | 1 h |
| Trajanje svjetlosti (nisko) | 42 h |
| Trajanje svjetlosti (srednje) | 8 h |
| Svjetlosni domet (maks.) | 115 m |
| Raspon osvjetljenja (niski) | 23 m |
| Raspon osvjetljenja (srednji) | 49 m |
| Svjetlosni tok (visok) | 700 lm |
| Svjetlosna snaga (min.) | 130 lm |
| Svjetlosna snaga (srednja) | 30 lm |
| Širina | 36 mm |
| Visina | 32 mm |
| Dužina | 64 mm |
| Gustoća vode | da |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)