Fenix Light HM61R V2.0 LED svjetiljka za glavu pogon na punjivu bateriju FEHM61RV2
- Kataloški br:
- 3369238 - 62
- Oznaka:
- FEHM61RV2
- EAN:
- 6942870309446
- Kataloški br:
- 3369238 - 62
- Oznaka:
- FEHM61RV2
- EAN:
- 6942870309446
Fenix Light HM61R V2.0 LED svjetiljka za glavu pogon na punjivu bateriju FEHM61RV2
355.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
355.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | svjetiljka za glavu |
| Vrsta | LED |
| Napajanje | pogon na punjivu bateriju |
| Boja | crna |
| Težina | 152 g |
| dim. | (D x Š x V) 101 x 45 x 36 mm |
| Broj žarulja | 1 |
| Trajanje svijetljenja (maks.) | 2 h |
| Trajanje svjetlosti (nisko) | 300 h |
| Trajanje svjetlosti (srednje) | 12 h |
| Svjetlosni domet (maks.) | 162 m |
| Raspon osvjetljenja (niski) | 9 m |
| Raspon osvjetljenja (srednji) | 97 m |
| Širina | 45 mm |
| Visina | 36 mm |
| Dužina | 101 mm |
| Gustoća vode | da |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)