Fenix Light HM65R-T V2.0 LED svjetiljka za glavu pogon na punjivu bateriju FEHM65RTV2-Schwarz
- Kataloški br:
- 3369233 - 62
- Oznaka:
- FEHM65RTV2-Schwarz
- EAN:
- 6942870310640
- Kataloški br:
- 3369233 - 62
- Oznaka:
- FEHM65RTV2-Schwarz
- EAN:
- 6942870310640
Fenix Light HM65R-T V2.0 LED svjetiljka za glavu pogon na punjivu bateriju FEHM65RTV2-Schwarz
400.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
400.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | svjetiljka za glavu |
| Vrsta | LED |
| Napajanje | pogon na punjivu bateriju |
| Boja | crna |
| Težina | 140 g |
| dim. | (D x Š x V) 80 x 46.8 x 34.9 mm |
| Broj žarulja | 2 |
| Trajanje svijetljenja (maks.) | 3 h |
| Trajanje svjetlosti (nisko) | 300 h |
| Trajanje svjetlosti (srednje) | 12 h |
| Svjetlosni domet (maks.) | 170 m |
| Raspon osvjetljenja (niski) | 49 m |
| Raspon osvjetljenja (srednji) | 83 m |
| Širina | 46.8 mm |
| Visina | 34.9 mm |
| Dužina | 80 mm |
| Gustoća vode | da |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)