Fenix Light HP30R V2.0 LED svjetiljka za glavu pogon na punjivu bateriju FEHP30RV2-Schwarz
- Kataloški br:
- 3369242 - 62
- Oznaka:
- FEHP30RV2-Schwarz
- EAN:
- 6942870308173
- Kataloški br:
- 3369242 - 62
- Oznaka:
- FEHP30RV2-Schwarz
- EAN:
- 6942870308173
Fenix Light HP30R V2.0 LED svjetiljka za glavu pogon na punjivu bateriju FEHP30RV2-Schwarz
835.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
835.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | svjetiljka za glavu |
| Vrsta | LED |
| Napajanje | pogon na punjivu bateriju |
| Boja | crna |
| Težina | 437 g |
| dim. | (D x Š x V) 107 x 50 x 41 mm |
| Broj žarulja | 3 |
| Trajanje svijetljenja (maks.) | 5 h |
| Trajanje svjetlosti (nisko) | 120 h |
| Trajanje svjetlosti (srednje) | 34 h |
| Svjetlosni domet (maks.) | 251 m |
| Raspon osvjetljenja (niski) | 34 m |
| Raspon osvjetljenja (srednji) | 78 m |
| Širina | 50 mm |
| Visina | 41 mm |
| Dužina | 107 mm |
| Gustoća vode | da |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)