Fenix Light HP35R LED svjetiljka za glavu pogon na punjivu bateriju FEHP35R
- Kataloški br:
- 3369334 - 62
- Oznaka:
- FEHP35R
- EAN:
- 6942870311074
- Kataloški br:
- 3369334 - 62
- Oznaka:
- FEHP35R
- EAN:
- 6942870311074
Fenix Light HP35R LED svjetiljka za glavu pogon na punjivu bateriju FEHP35R
865.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
865.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | svjetiljka za glavu |
| Vrsta | LED |
| Napajanje | pogon na punjivu bateriju |
| Baterije | dvije ugrađene baterije od 5000 mAh |
| Boja | crna |
| Težina | 433 g |
| dim. | (D x Š x V) 94.1 x 48.7 x 57.4 mm |
| Broj žarulja | 3 |
| Trajanje svijetljenja (maks.) | 4 h |
| Trajanje svjetlosti (nisko) | 500 h |
| Trajanje svjetlosti (srednje) | 120 h |
| Svjetlosni domet (maks.) | 440 m |
| Raspon osvjetljenja (niski) | 7 m |
| Raspon osvjetljenja (srednji) | 151 m |
| Širina | 48.7 mm |
| Visina | 57.4 mm |
| Dužina | 94.1 mm |
| Gustoća vode | da |
Opis
Opis
Prednja svjetiljka nudi kombinaciju reflektora, reflektora i spot i reflektora. Pretinac za baterije opremljen je crvenim svjetlom.
HP35R je idealan pratitelj za misije potrage i spašavanja, patrole, istraživanje speleologije i druge operacije na otvorenom.
Prednja svjetiljka nudi kombinaciju reflektora, reflektora i spot i reflektora. Pretinac za baterije opremljen je crvenim svjetlom.
HP35R je idealan pratitelj za misije potrage i spašavanja, patrole, istraživanje speleologije i druge operacije na otvorenom.
Ovaj tekst je strojno preveden.
HP35R je idealan pratitelj za misije potrage i spašavanja, patrole, istraživanje speleologije i druge operacije na otvorenom.
Prednja svjetiljka nudi kombinaciju reflektora, reflektora i spot i reflektora. Pretinac za baterije opremljen je crvenim svjetlom.
HP35R je idealan pratitelj za misije potrage i spašavanja, patrole, istraživanje speleologije i druge operacije na otvorenom.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Opremljen s jednom neutralno bijelom XHP70 LED diodom i dvije toplo bijele Luminus SST20 LED diode
- CRI vrijednost reprodukcije boja: 94,5
- Rotacijske kontrole i tipke za brzo i jednostavno rukovanje
- Brzo izmjenjiva baterija s crvenim svjetlom i funkcijom powerbanka, kao i visokim kapacitetom
- Inteligentna funkcija zatamnjenja
- Vodootporni USB-C priključak za punjenje
Opseg isporuke
- Fenix HP35R
- 2-u-1 USB-C kabel za punjenje
- Produžni kabel
- 2 x kopče za kabel
- Produžni kabel
- Uputstva za korištenje
- Jamstvo
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)