FI-zaščitni prekidač/odklopnik 2-polni 16 A 0.03 A 230 V Siemens 5SU1354-4KK16
Kataloški br:
Oznaka:
5SU1354-4KK16
Oznaka:
5SU1354-4KK16
Main product image
Varijante
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Broj osiguranih stupova
1
Broj polova (ukupno)
2
Dim.
(Š x V) 36 mm x 90 mm
Dubina ugradnje
70 mm
Izvršenje
Karakteristika isključivanja: kratkotrajno odgođeno K
Karakteristika okidača
C/10 kA
Kategorija prenapona
3.
Klasa ograničenja energije
3.
Nazivna prekidna sposobnost prema IEC 60947-2
20 kA
Nazivna struja
16 A
16 A
Nazivna struja - zaokruženo
16 A
Nazivna zaostala struja
0.03 A
0.03 A
Nazivni napon
230 V
230 V
Otpor prenaponske struje
3 kA
Sadržaj
1 kom
Širina
36 mm
Širina u jedinicama koraka
2
Stupanj onečišćenja
Sukladno RoHS
Da
Visina
90 mm
Vrsta proizvoda
FI zaštitna sklopka/minijaturni prekidač
Opis
Opis
Opseg isporuke
  • FID-zaščitni prekidač/instalacijski prekidač 2-polni 16 A 0.03 A 230 V Siemens 5SU1354-4KK16