FIAP 2826 Bio Active 10.000 filter protoka s uvc razrjeđivačem 8000 l/h
- Kataloški br:
- 551116 - 62
- Oznaka:
- 2826
- EAN:
- 4260063160356
- Kataloški br:
- 551116 - 62
- Oznaka:
- 2826
- EAN:
- 4260063160356
FIAP 2826 Bio Active 10.000 filter protoka s uvc razrjeđivačem 8000 l/h
700.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
700.00 KM
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Mehaničko i biološko čišćenje
- Integrirana UVC tehnologija
- Jednostavno održavanje i čišćenje
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Određene značajke pumpe za vodoskok | s uvc razrjeđivačem |
| Radni napon | 230 V |
| Maks. potrošena snaga | 11 W |
| Maks. veličina ribnjaka | 20000 l |
| Maks. veličina ribnjaka s ribama | 10000 l |
| Duljina kabela | 10 m |
| dim. | (D x Š x V) 437 x 560 x 380 mm |
| Dužina | 437 mm |
| Širina | 560 mm |
| Visina | 380 mm |
| Težina | 8.3 kg |
| Transportna količina (maks.) | 8000 l/h |
| Vrsta proizvoda | filter protoka |
Opis
Opis
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)