Fischer Elektronik AKG 105 22 100 ME AKG 105 22 100 ME profilno kućište 105 x 22 x 100 aluminij eloksirano srebrna 1 kom.
- Kataloški br:
- 3314903 - 62
- Oznaka:
- AKG 105 22 100 ME
- Kataloški br:
- 3314903 - 62
- Oznaka:
- AKG 105 22 100 ME
Fischer Elektronik AKG 105 22 100 ME AKG 105 22 100 ME profilno kućište 105 x 22 x 100 aluminij eloksirano srebrna 1 kom.
71.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
71.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | profilno kućište |
| Materijal | aluminij |
| Boja | srebrna |
| Dužina | 105 mm |
| Širina | 22 mm |
| Visina | 100 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| dim. | (D x Š x V) 105 x 22 x 100 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Svojstvo materijala | eloksirano |
| Tip | AKG 105 22 100 ME |
Opis
Opis
Posebne značajke
- - sastoji se od aluminijskih profila koji su spojeni i spojeni vijcima
- - optimalno upravljanje toplinom pomoću integrirane geometrije rebara za hlađenje
- - Isporučuje se kao rastavljeni komplet uključujući 2 mm pokrovne ploče i materijal za montažu
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.