Fischer Elektronik CC 35 51 100 ME CC 35 51 100 ME profilno kućište 35 x 51 x 100 aluminij eloksirano srebrna 1 kom.
- Kataloški br:
- 3314912 - 62
- Oznaka:
- CC 35 51 100 ME
- Kataloški br:
- 3314912 - 62
- Oznaka:
- CC 35 51 100 ME
Fischer Elektronik CC 35 51 100 ME CC 35 51 100 ME profilno kućište 35 x 51 x 100 aluminij eloksirano srebrna 1 kom.
125.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
125.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | profilno kućište |
| Materijal | aluminij |
| Boja | srebrna |
| Dužina | 35 mm |
| Širina | 51 mm |
| Visina | 100 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| dim. | (D x Š x V) 35 x 51 x 100 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Svojstvo materijala | eloksirano |
| Tip | CC 35 51 100 ME |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.