Fischer Elektronik CC 50 100 160 ME CC 50 100 160 ME profilno kućište 50 x 100 x 160 aluminij eloksirano srebrna 1 kom.
- Kataloški br:
- 3314914 - 62
- Oznaka:
- CC 50 100 160 ME
- Kataloški br:
- 3314914 - 62
- Oznaka:
- CC 50 100 160 ME
Fischer Elektronik CC 50 100 160 ME CC 50 100 160 ME profilno kućište 50 x 100 x 160 aluminij eloksirano srebrna 1 kom.
205.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
205.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | profilno kućište |
| Materijal | aluminij |
| Boja | srebrna |
| Dužina | 50 mm |
| Širina | 100 mm |
| Visina | 160 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| dim. | (D x Š x V) 50 x 100 x 160 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Svojstvo materijala | eloksirano |
| Tip | CC 50 100 160 ME |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.