Fischer Elektronik FK 216 SA-CB FK 216 SA-CB štapni hladnjak 21 K/W (D x Š x V) 35.6 x 22 x 6.7 mm
- Kataloški br:
- 3313886 - 62
- Oznaka:
- FK 216 SA-CB
- Kataloški br:
- 3313886 - 62
- Oznaka:
- FK 216 SA-CB
Fischer Elektronik FK 216 SA-CB FK 216 SA-CB štapni hladnjak 21 K/W (D x Š x V) 35.6 x 22 x 6.7 mm
2.20 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2.20 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | štapni hladnjak |
| Tip | FK 216 SA-CB |
| Toplinski otpor R (TH) | 21 K/W |
| Materijal | bakar |
| Dužina | 35.6 mm |
| Širina | 22 mm |
| Visina | 6.7 mm |
| dim. | (D x Š x V) 35.6 x 22 x 6.7 mm |
| RoHS-konforno | Da |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.