Fischer Elektronik FK 218 32 MI FK 218 32 MI štapni hladnjak 25 K/W (D x Š x V) 7 x 25 x 20.5 mm SOT-32, TO-220
- Kataloški br:
- 3313887 - 62
- Oznaka:
- FK 218 32 MI
- Kataloški br:
- 3313887 - 62
- Oznaka:
- FK 218 32 MI
Fischer Elektronik FK 218 32 MI FK 218 32 MI štapni hladnjak 25 K/W (D x Š x V) 7 x 25 x 20.5 mm SOT-32, TO-220
3.60 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3.60 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | štapni hladnjak |
| Tip | FK 218 32 MI |
| Pogodno za kućišta poluprovodnika | SOT-32 TO-220 |
| Boja | crna |
| Toplinski otpor R (TH) | 25 K/W |
| Materijal | aluminij |
| Svojstvo materijala | eloksirano |
| Dužina | 7 mm |
| Širina | 25 mm |
| Visina | 20.5 mm |
| dim. | (D x Š x V) 7 x 25 x 20.5 mm |
| RoHS-konforno | Da |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.