Fischer Elektronik FK 219 CB 3 MI FK 219 CB 3 MI štapni hladnjak 14 K/W (D x Š x V) 55.6 x 35.1 x 12.6 mm TO-220
- Kataloški br:
- 3313888 - 62
- Oznaka:
- FK 219 CB 3 MI
- Kataloški br:
- 3313888 - 62
- Oznaka:
- FK 219 CB 3 MI
Fischer Elektronik FK 219 CB 3 MI FK 219 CB 3 MI štapni hladnjak 14 K/W (D x Š x V) 55.6 x 35.1 x 12.6 mm TO-220
6.20 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
6.20 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | štapni hladnjak |
| Tip | FK 219 CB 3 MI |
| Pogodno za kućišta poluprovodnika | TO-220 |
| Toplinski otpor R (TH) | 14 K/W |
| Materijal | aluminij |
| Dužina | 55.6 mm |
| Širina | 35.1 mm |
| Visina | 12.6 mm |
| dim. | (D x Š x V) 55.6 x 35.1 x 12.6 mm |
| RoHS-konforno | Da |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.