Fischer Elektronik FK 220 SA-220 FK 220 SA-220 štapni hladnjak 15 K/W (D x Š x V) 33 x 25.4 x 13 mm SOT-32, TO-220
- Kataloški br:
- 3313889 - 62
- Oznaka:
- FK 220 SA-220
- Kataloški br:
- 3313889 - 62
- Oznaka:
- FK 220 SA-220
Fischer Elektronik FK 220 SA-220 FK 220 SA-220 štapni hladnjak 15 K/W (D x Š x V) 33 x 25.4 x 13 mm SOT-32, TO-220
2.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | štapni hladnjak |
| Tip | FK 220 SA-220 |
| Pogodno za kućišta poluprovodnika | SOT-32 TO-220 |
| Boja | crna |
| Toplinski otpor R (TH) | 15 K/W |
| Materijal | aluminij |
| Svojstvo materijala | eloksirano |
| Dužina | 33 mm |
| Širina | 25.4 mm |
| Visina | 13 mm |
| dim. | (D x Š x V) 33 x 25.4 x 13 mm |
| RoHS-konforno | Da |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.