Fischer Elektronik FK 224 MI 220 1 FK 224 MI 220 1 hladnjak 18 K/W (D x Š x V) 29.4 x 25 x 8.3 mm TO-220
- Kataloški br:
- 3313890 - 62
- Oznaka:
- FK 224 MI 220 1
- Kataloški br:
- 3313890 - 62
- Oznaka:
- FK 224 MI 220 1
Fischer Elektronik FK 224 MI 220 1 FK 224 MI 220 1 hladnjak 18 K/W (D x Š x V) 29.4 x 25 x 8.3 mm TO-220
3.60 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3.60 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | hladnjak |
| Tip | FK 224 MI 220 1 |
| Određene značajke | pričvrstivi |
| Pogodno za kućišta poluprovodnika | TO-220 |
| Toplinski otpor R (TH) | 18 K/W |
| Materijal | aluminij |
| Dužina | 29.4 mm |
| Širina | 25 mm |
| Visina | 8.3 mm |
| dim. | (D x Š x V) 29.4 x 25 x 8.3 mm |
| RoHS-konforno | Da |
Opis
Opis
Posebne značajke
- lemljiva površina
- s ušicom za lemljenje za okomitu ugradnju
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.