Fischer Elektronik FK 235 MI L 1 FK 235 MI L 1 štapni hladnjak 16 K/W (D x Š x V) 32 x 18.5 x 15 mm TO-220
- Kataloški br:
- 3313893 - 62
- Oznaka:
- FK 235 MI L 1
- Kataloški br:
- 3313893 - 62
- Oznaka:
- FK 235 MI L 1
Fischer Elektronik FK 235 MI L 1 FK 235 MI L 1 štapni hladnjak 16 K/W (D x Š x V) 32 x 18.5 x 15 mm TO-220
4.10 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
4.10 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | štapni hladnjak |
| Tip | FK 235 MI L 1 |
| Pogodno za kućišta poluprovodnika | TO-220 |
| Toplinski otpor R (TH) | 16 K/W |
| Materijal | aluminij |
| Dužina | 32 mm |
| Širina | 18.5 mm |
| Visina | 15 mm |
| dim. | (D x Š x V) 32 x 18.5 x 15 mm |
| RoHS-konforno | Da |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.