Fischer Elektronik FK 237 SA 220 VL FK 237 SA 220 VL hladnjak 21 K/W (D x Š x V) 19.05 x 14.5 x 12.7 mm TO-220
- Kataloški br:
- 3313897 - 62
- Oznaka:
- FK 237 SA 220 VL
- Kataloški br:
- 3313897 - 62
- Oznaka:
- FK 237 SA 220 VL
Fischer Elektronik FK 237 SA 220 VL FK 237 SA 220 VL hladnjak 21 K/W (D x Š x V) 19.05 x 14.5 x 12.7 mm TO-220
5.10 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
5.10 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | hladnjak |
| Tip | FK 237 SA 220 VL |
| Određene značajke | pričvrstivi |
| Pogodno za kućišta poluprovodnika | TO-220 |
| Boja | crna |
| Toplinski otpor R (TH) | 21 K/W |
| Materijal | aluminij |
| Svojstvo materijala | eloksirano |
| Dužina | 19.05 mm |
| Širina | 14.5 mm |
| Visina | 12.7 mm |
| dim. | (D x Š x V) 19.05 x 14.5 x 12.7 mm |
| RoHS-konforno | Da |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Izrađen od aluminijskog lima, debljine cca 0,8 mm
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.