Fischer Elektronik FK 243 MI 247 V FK 243 MI 247 V hladnjak 19.7 K/W (D x Š x V) 32 x 20 x 9 mm TO-218, TO-220, TO-247,
- Kataloški br:
- 3313899 - 62
- Oznaka:
- FK 243 MI 247 V
- Kataloški br:
- 3313899 - 62
- Oznaka:
- FK 243 MI 247 V
Fischer Elektronik FK 243 MI 247 V FK 243 MI 247 V hladnjak 19.7 K/W (D x Š x V) 32 x 20 x 9 mm TO-218, TO-220, TO-247,
5.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
5.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | hladnjak |
| Tip | FK 243 MI 247 V |
| Određene značajke | pričvrstivi |
| Pogodno za kućišta poluprovodnika | TO-218 TO-220 TO-247 TO-248 |
| Toplinski otpor R (TH) | 19.7 K/W |
| Materijal | bakar |
| Dužina | 32 mm |
| Širina | 20 mm |
| Visina | 9 mm |
| dim. | (D x Š x V) 32 x 20 x 9 mm |
| RoHS-konforno | Da |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.