Fischer Elektronik FK 244 13 D2 PAK TR FK 244 13 D2 PAK TR smd hladnjak 34.8 K/W (D x Š x V) 8 x 15 x 8 mm D-PAK
- Kataloški br:
- 3313904 - 62
- Oznaka:
- FK 244 13 D2 PAK TR
- Kataloški br:
- 3313904 - 62
- Oznaka:
- FK 244 13 D2 PAK TR
Fischer Elektronik FK 244 13 D2 PAK TR FK 244 13 D2 PAK TR smd hladnjak 34.8 K/W (D x Š x V) 8 x 15 x 8 mm D-PAK
5.90 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
5.90 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | smd hladnjak |
| Tip | FK 244 13 D2 PAK TR |
| Pogodno za kućišta poluprovodnika | D-PAK |
| Toplinski otpor R (TH) | 34.8 K/W |
| Materijal | bakar |
| Svojstvo materijala | pocinčani |
| Dužina | 8 mm |
| Širina | 15 mm |
| Visina | 8 mm |
| dim. | (D x Š x V) 8 x 15 x 8 mm |
| RoHS-konforno | Da |
Opis
Opis
Bakreni hladnjak s izvrsnom toplinskom vodljivošću. Izravna montaža PCB-a preko lemljive površine.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- vrlo dobra toplinska vodljivost
- Materijal: bakar (0,6 mm), pokositreno
- lemljiva površina
- pogodan za D, D2 i D3 Pak komponente
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.