Fischer Elektronik FK 245 MI 247 V FK 245 MI 247 V hladnjak 13 K/W (D x Š x V) 36.3 x 25.4 x 12.7 mm TO-218
- Kataloški br:
- 3314845 - 62
- Oznaka:
- FK 245 MI 247 V
- Kataloški br:
- 3314845 - 62
- Oznaka:
- FK 245 MI 247 V
Fischer Elektronik FK 245 MI 247 V FK 245 MI 247 V hladnjak 13 K/W (D x Š x V) 36.3 x 25.4 x 12.7 mm TO-218
6.20 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
6.20 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | hladnjak |
| Tip | FK 245 MI 247 V |
| Određene značajke | pričvrstivi |
| Pogodno za kućišta poluprovodnika | TO-218 |
| Toplinski otpor R (TH) | 13 K/W |
| Materijal | aluminij |
| Svojstvo materijala | eloksirano |
| Dužina | 36.3 mm |
| Širina | 25.4 mm |
| Visina | 12.7 mm |
| dim. | (D x Š x V) 36.3 x 25.4 x 12.7 mm |
| RoHS-konforno | Da |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.