Fischer Elektronik FK 252 SA 220 V FK 252 SA 220 V hladnjak 21 K/W (D x Š x V) 25.4 x 14.5 x 13.51 mm TO-220
- Kataloški br:
- 3314849 - 62
- Oznaka:
- FK 252 SA 220 V
- Kataloški br:
- 3314849 - 62
- Oznaka:
- FK 252 SA 220 V
Fischer Elektronik FK 252 SA 220 V FK 252 SA 220 V hladnjak 21 K/W (D x Š x V) 25.4 x 14.5 x 13.51 mm TO-220
7.30 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
7.30 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | hladnjak |
| Tip | FK 252 SA 220 V |
| Određene značajke | pričvrstivi |
| Pogodno za kućišta poluprovodnika | TO-220 |
| Boja | crna |
| Toplinski otpor R (TH) | 21 K/W |
| Materijal | aluminij |
| Svojstvo materijala | eloksirano |
| Dužina | 25.4 mm |
| Širina | 14.5 mm |
| Visina | 13.51 mm |
| dim. | (D x Š x V) 25.4 x 14.5 x 13.51 mm |
| RoHS-konforno | Da |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Izrađen od aluminijskog lima, debljine cca 0,8 mm
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.