Fischer Elektronik FK 265 MI 220 V FK 265 MI 220 V hladnjak 23.9 K/W (D x Š x V) 25 x 13 x 9 mm TO-220
- Kataloški br:
- 3314856 - 62
- Oznaka:
- FK 265 MI 220 V
- Kataloški br:
- 3314856 - 62
- Oznaka:
- FK 265 MI 220 V
Fischer Elektronik FK 265 MI 220 V FK 265 MI 220 V hladnjak 23.9 K/W (D x Š x V) 25 x 13 x 9 mm TO-220
5.10 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
5.10 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | hladnjak |
| Tip | FK 265 MI 220 V |
| Određene značajke | s priključkom za lemljenje pričvrstivi |
| Pogodno za kućišta poluprovodnika | TO-220 |
| Toplinski otpor R (TH) | 23.9 K/W |
| Materijal | bakar |
| Dužina | 25 mm |
| Širina | 13 mm |
| Visina | 9 mm |
| dim. | (D x Š x V) 25 x 13 x 9 mm |
| RoHS-konforno | Da |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.