Fischer Elektronik FK201 SA-CB FK201 SA-CB štapni hladnjak 6 K/W (D x Š x V) 45 x 45 x 25.4 mm TO-3, TO-66, SOT-9
- Kataloški br:
- 3314842 - 62
- Oznaka:
- FK201 SA-CB
- Kataloški br:
- 3314842 - 62
- Oznaka:
- FK201 SA-CB
Fischer Elektronik FK201 SA-CB FK201 SA-CB štapni hladnjak 6 K/W (D x Š x V) 45 x 45 x 25.4 mm TO-3, TO-66, SOT-9
4.60 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
4.60 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | štapni hladnjak |
| Tip | FK201 SA-CB |
| Pogodno za kućišta poluprovodnika | TO-3 TO-66 SOT-9 |
| Boja | crna |
| Toplinski otpor R (TH) | 6 K/W |
| Svojstvo materijala | eloksirano |
| Dužina | 45 mm |
| Širina | 45 mm |
| Visina | 25.4 mm |
| dim. | (D x Š x V) 45 x 45 x 25.4 mm |
| RoHS-konforno | Da |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.