Fischer Elektronik ICK BGA 35 X35 ICK BGA 35 X35 hladnjak 16.5 K/W (D x Š x V) 35 x 35 x 6 mm
- Kataloški br:
- 3314875 - 62
- Oznaka:
- ICK BGA 35 X35
- Kataloški br:
- 3314875 - 62
- Oznaka:
- ICK BGA 35 X35
Fischer Elektronik ICK BGA 35 X35 ICK BGA 35 X35 hladnjak 16.5 K/W (D x Š x V) 35 x 35 x 6 mm
5.90 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
5.90 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | hladnjak |
| Tip | ICK BGA 35 X35 |
| Boja | crna |
| Toplinski otpor R (TH) | 16.5 K/W |
| Svojstvo materijala | eloksirano |
| Dužina | 35 mm |
| Širina | 35 mm |
| Visina | 6 mm |
| dim. | (D x Š x V) 35 x 35 x 6 mm |
| RoHS-konforno | Da |
Opis
Opis
Posebno za Ball Grid nizove (BGA). Dimenzije rashladnog tijela odgovaraju dotičnom BGA tipu. Lijepi se direktno na BGA komponentu.
Posebne značajke
- vrlo dobra toplinska učinkovitost zahvaljujući svesmjernoj geometriji rebra koja učinkovito protječe
- Jednostavna montaža pomoću ljepljive folije koja provodi toplinu ili ljepila koja provodi toplinu
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.