Fischer Elektronik ICK LED R45,7X16,5 ICK LED R45,7X16,5 led hladnjak 10.46 K/W (D x Š) 47.5 mm x 16.51 mm
- Kataloški br:
- 3314876 - 62
- Oznaka:
- ICK LED R45,7X16,5
- Kataloški br:
- 3314876 - 62
- Oznaka:
- ICK LED R45,7X16,5
Fischer Elektronik ICK LED R45,7X16,5 ICK LED R45,7X16,5 led hladnjak 10.46 K/W (D x Š) 47.5 mm x 16.51 mm
33.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
33.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | led hladnjak |
| Tip | ICK LED R45,7X16,5 |
| Boja | crna |
| Toplinski otpor R (TH) | 10.46 K/W |
| Svojstvo materijala | eloksirano |
| Dužina | 47.5 mm |
| Širina | 16.51 mm |
| dim. | (D x Š) 47.5 mm x 16.51 mm |
| RoHS-konforno | Da |
Opis
Opis
Posebne značajke
- pogodan za slobodnu i prisilnu konvekciju
- Jednostavna montaža pomoću ljepljive folije koja provodi toplinu ili ljepila koja provodi toplinu
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.