Fischer Elektronik ICK PGA 17 X17 ICK PGA 17 X17 hladnjak 9.8 K/W (D x Š x V) 36 x 36 x 12.3 mm
- Kataloški br:
- 3314880 - 62
- Oznaka:
- ICK PGA 17 X17
- Kataloški br:
- 3314880 - 62
- Oznaka:
- ICK PGA 17 X17
Fischer Elektronik ICK PGA 17 X17 ICK PGA 17 X17 hladnjak 9.8 K/W (D x Š x V) 36 x 36 x 12.3 mm
11.50 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
11.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | hladnjak |
| Tip | ICK PGA 17 X17 |
| Boja | crna |
| Toplinski otpor R (TH) | 9.8 K/W |
| Svojstvo materijala | eloksirano |
| Dužina | 36 mm |
| Širina | 36 mm |
| Visina | 12.3 mm |
| dim. | (D x Š x V) 36 x 36 x 12.3 mm |
| RoHS-konforno | Da |
Opis
Opis
Posebno za Pin Grid nizove (PGA).
Posebne značajke
- vrlo dobra toplinska učinkovitost zahvaljujući svesmjernoj geometriji rebra koja učinkovito protječe
- Jednostavna montaža pomoću ljepljive folije koja provodi toplinu ili ljepila koja provodi toplinu
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.