Fischer Elektronik ICK PGA14X14X14 ICK PGA14X14X14 hladnjak 8.8 K/W (D x Š x V) 43.1 x 43.1 x 16.51 mm
- Kataloški br:
- 3314879 - 62
- Oznaka:
- ICK PGA14X14X14
- Kataloški br:
- 3314879 - 62
- Oznaka:
- ICK PGA14X14X14
Fischer Elektronik ICK PGA14X14X14 ICK PGA14X14X14 hladnjak 8.8 K/W (D x Š x V) 43.1 x 43.1 x 16.51 mm
8.40 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
8.40 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | hladnjak |
| Tip | ICK PGA14X14X14 |
| Boja | crna |
| Toplinski otpor R (TH) | 8.8 K/W |
| Svojstvo materijala | eloksirano |
| Dužina | 43.1 mm |
| Širina | 43.1 mm |
| Visina | 16.51 mm |
| dim. | (D x Š x V) 43.1 x 43.1 x 16.51 mm |
| RoHS-konforno | Da |
Opis
Opis
Posebno za Pin Grid nizove (PGA).
Posebne značajke
- vrlo dobra toplinska učinkovitost zahvaljujući svesmjernoj geometriji rebra koja učinkovito protječe
- Jednostavna montaža pomoću ljepljive folije koja provodi toplinu ili ljepila koja provodi toplinu
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.