Fischer Elektronik ICK SMD A 13 SA ICK SMD A 13 SA rebrasti hladnjak 35 K/W (D x Š x V) 19 x 4.8 x 10 mm DIP, DIL, PLCC
- Kataloški br:
- 3314886 - 62
- Oznaka:
- ICK SMD A 13 SA
- Kataloški br:
- 3314886 - 62
- Oznaka:
- ICK SMD A 13 SA
Fischer Elektronik ICK SMD A 13 SA ICK SMD A 13 SA rebrasti hladnjak 35 K/W (D x Š x V) 19 x 4.8 x 10 mm DIP, DIL, PLCC
2.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | rebrasti hladnjak |
| Tip | ICK SMD A 13 SA |
| Pogodno za kućišta poluprovodnika | DIP DIL PLCC |
| Boja | crna |
| Toplinski otpor R (TH) | 35 K/W |
| Svojstvo materijala | eloksirano |
| Dužina | 19 mm |
| Širina | 4.8 mm |
| Visina | 10 mm |
| dim. | (D x Š x V) 19 x 4.8 x 10 mm |
| RoHS-konforno | Da |
Opis
Opis
Posebne značajke
- posebno pogodan za SMD komponente
- nizak dizajn
- učinkovito odvođenje topline
- Može se lijepiti izravno na komponentu
- lemljive verzije
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.