Fischer Elektronik ISQ4 izolacijska ploća (D x Š) 11.8 mm x 5.6 mm 1 kom.
- Kataloški br:
- 3314872 - 62
- Oznaka:
- ISQ4
- Kataloški br:
- 3314872 - 62
- Oznaka:
- ISQ4
Fischer Elektronik ISQ4 izolacijska ploća (D x Š) 11.8 mm x 5.6 mm 1 kom.
0.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | izolacijska ploća |
| Vrsta | ISQ4 |
| Gustoća materijala | 127 µm |
| Dužina | 11.8 mm |
| Širina | 5.6 mm |
| dim. | (D x Š) 11.8 mm x 5.6 mm |
| Materijal | mylar, laminirani |
| Dielektrična čvrstoća | 9 kV/mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| RoHS-konforno | Da |
| Boja | prozirna |
Opis
Opis
Posebne značajke
- - otporan na toplinu, proziran, nehigroskopan
- - Mylar ploča za HC49U
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.