Fischer Elektronik SK 104 38,1 STC SK 104 38,1 STC rebrasti hladnjak 14 K/W (D x Š) 25.4 mm x 35 mm SOT-32, TO-220
- Kataloški br:
- 3313910 - 62
- Oznaka:
- SK 104 38,1 STC
- Kataloški br:
- 3313910 - 62
- Oznaka:
- SK 104 38,1 STC
Fischer Elektronik SK 104 38,1 STC SK 104 38,1 STC rebrasti hladnjak 14 K/W (D x Š) 25.4 mm x 35 mm SOT-32, TO-220
7.10 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
7.10 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | rebrasti hladnjak |
| Tip | SK 104 38,1 STC |
| Pogodno za kućišta poluprovodnika | SOT-32 TO-220 |
| Boja | crna |
| Toplinski otpor R (TH) | 14 K/W |
| Svojstvo materijala | eloksirano |
| Dužina | 25.4 mm |
| Širina | 35 mm |
| dim. | (D x Š) 25.4 mm x 35 mm |
| RoHS-konforno | Da |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.