Fischer Elektronik SK 104/25,4/STS SK 104/25,4/STS rebrasti hladnjak 9 K/W (D x Š) 34.9 mm x 25.4 mm SOT-32, TO-220
- Kataloški br:
- 3313909 - 62
- Oznaka:
- SK 104/25,4/STS
- EAN:
- 2050011447446
- Kataloški br:
- 3313909 - 62
- Oznaka:
- SK 104/25,4/STS
- EAN:
- 2050011447446
Fischer Elektronik SK 104/25,4/STS SK 104/25,4/STS rebrasti hladnjak 9 K/W (D x Š) 34.9 mm x 25.4 mm SOT-32, TO-220
5.10 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
5.10 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | rebrasti hladnjak |
| Tip | SK 104/25,4/STS |
| Pogodno za kućišta poluprovodnika | SOT-32 TO-220 |
| Boja | crna |
| Toplinski otpor R (TH) | 9 K/W |
| Svojstvo materijala | eloksirano |
| Dužina | 34.9 mm |
| Širina | 25.4 mm |
| dim. | (D x Š) 34.9 mm x 25.4 mm |
| RoHS-konforno | Da |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.