Fischer Elektronik SK 104/38,1/STS SK 104/38,1/STS rebrasti hladnjak 11 K/W (D x Š x V) 38.1 x 34.9 x 12.7 mm SOT-32, TO
- Kataloški br:
- 3313911 - 62
- Oznaka:
- SK 104/38,1/STS
- Kataloški br:
- 3313911 - 62
- Oznaka:
- SK 104/38,1/STS
Fischer Elektronik SK 104/38,1/STS SK 104/38,1/STS rebrasti hladnjak 11 K/W (D x Š x V) 38.1 x 34.9 x 12.7 mm SOT-32, TO
7.10 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
7.10 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | rebrasti hladnjak |
| Tip | SK 104/38,1/STS |
| Pogodno za kućišta poluprovodnika | SOT-32 TO-220 |
| Boja | crna |
| Toplinski otpor R (TH) | 11 K/W |
| Svojstvo materijala | eloksirano |
| Dužina | 38.1 mm |
| Širina | 34.9 mm |
| Visina | 12.7 mm |
| dim. | (D x Š x V) 38.1 x 34.9 x 12.7 mm |
| RoHS-konforno | Da |
Opis
Opis
Posebne značajke
- za stojeću ugradnju
- Pričvršćivanje rashladnog tijela pomoću igala za lemljenje Ø 2,3 mm
- pogodan za TO220, SOT32 i TOP3 pakete
- Pričvršćivanje poluvodiča pomoću pričvrsne opruge tranzistora THF104 (mora se posebno naručiti)
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.