Fischer Elektronik SK 12/25/SA-32 SK 12/25/SA-32 hladnjak 30 K/W (D x Š x V) 25 x 12 x 15 mm SOT-32
- Kataloški br:
- 3313946 - 62
- Oznaka:
- SK 12/25/SA-32
- Kataloški br:
- 3313946 - 62
- Oznaka:
- SK 12/25/SA-32
Fischer Elektronik SK 12/25/SA-32 SK 12/25/SA-32 hladnjak 30 K/W (D x Š x V) 25 x 12 x 15 mm SOT-32
2.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | hladnjak |
| Tip | SK 12/25/SA-32 |
| Pogodno za kućišta poluprovodnika | SOT-32 |
| Boja | crna |
| Toplinski otpor R (TH) | 30 K/W |
| Materijal | aluminij |
| Svojstvo materijala | eloksirano |
| Dužina | 25 mm |
| Širina | 12 mm |
| Visina | 15 mm |
| dim. | (D x Š x V) 25 x 12 x 15 mm |
| RoHS-konforno | Da |
Opis
Opis
Posebne značajke
- od aluminijskog lima debljine cca 1,5mm,
- zakrivljena, bušena prema nacrtu
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.