Fischer Elektronik SK 145 37,5 STS 220 SK 145 37,5 STS 220 rebrasti hladnjak 12 K/W (D x Š x V) 37.5 x 29 x 12 mm TO-218
- Kataloški br:
- 3313920 - 62
- Oznaka:
- SK 145 37,5 STS 220
- Kataloški br:
- 3313920 - 62
- Oznaka:
- SK 145 37,5 STS 220
Fischer Elektronik SK 145 37,5 STS 220 SK 145 37,5 STS 220 rebrasti hladnjak 12 K/W (D x Š x V) 37.5 x 29 x 12 mm TO-218
6.80 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
6.80 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | rebrasti hladnjak |
| Tip | SK 145 37,5 STS 220 |
| Pogodno za kućišta poluprovodnika | TO-218 TO-220 TO-247 TO-248 |
| Boja | crna |
| Toplinski otpor R (TH) | 12 K/W |
| Svojstvo materijala | eloksirano |
| Dužina | 37.5 mm |
| Širina | 29 mm |
| Visina | 12 mm |
| dim. | (D x Š x V) 37.5 x 29 x 12 mm |
| RoHS-konforno | Da |
Opis
Opis
Posebne značajke
- s iglama za lemljenje
- Vijčana montaža poluvodiča
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.